Sürpriz Maç Bulma Yöntemleri

Sürpriz maçlar sayesinde bahiste yüksek miktarları düşük rakamlarla kazanmak mümkün oluyor.

Sürpriz maçlar kupona eklenecek az sayıda maç ile çok para kazanmak isteyenler için ideal maçlardır. Güzel kazançlar sağlanabilecek kuponlar yapmak için en iyi sürpriz maç bulma yöntemlerini aktaracağız.

Sürpriz Maç

Alt Liglerde Sürpriz Maç Bulmak

En ideal yöntemlerin başında alt liglerde yer alan takımların maçlarında sürpriz aramaktır. Çünkü bu tür alt liglerdeki takımların oyuncuları arasında çok büyük güç farkı yoktur.

Elbette bir taraf çok daha iyi oyun sergileyebilir, çok daha iyi bir takım olmuş olabilir ancak her zaman sürpriz ihtimali vardır.

En basitinden Türkiye 3.Liginde yer alan iki takımın mücadelesinde favori olanın 1.20 gibi bir oranla favori olması ne kadar gerçek güç farkını yansıtır. Sonuçta favori olan takımda da oynayan oyuncular aynı seviyenin futbolcularıdır. Oyun farkı olsa da futbolda her zaman şans yanınızda olmayabilir. İşte böyle maçlarda her zaman sürpriz kovalamak bazen işe yarayacaktır.

Denk güçteki oyuncuların mücadelesinde açılan oranlara göre sürpriz maçları bularak kuponlarda değerlendirmek gerekir.

Sürpriz Sayıda Golle Biten Maçları Bulmak

Taraf bahsi dışında alt-üst seçeneklerinde de sık sık sürpriz sonuçlar ile karşılaşılmaktadır.

Burada alt seçeneğinde de sürpriz yakalamak aynı seviye de mümkün olsa da oran olarak bir sürpriz maç oranını tatmin etmeyecek seviye olduğundan üst tercihine yöneleceğiz.

Az gollü geçmesi beklenen bazı maçlarda yüksek skorlar çıkabilmektedir. Bu tür maçlarda takımların son maçlarındaki ve bir önceki maçlardaki skorları dikkate alınmalıdır. Attığı gol sayısı / yediği gol sayısı önemlidir. Bazı maçlarda gol atamayabilir veya iyi defans ile gol yemeden tamamlayabilirler. Her maçta bu şekilde olması mümkün değildir.

Maçları genelde 1-0, 2-0 gibi skorlarla az gollü geçen takımların bazı mücadelelerinde rahatlıkla 4-5 gol olabilmektedir. Böyle maçları bulmak için atılan ortalama gol sayısına ve takımda savunma anlamında önemli oyuncuların cezalı veya o maçta eksik olup olmamasına bakılmalıdır.

Genelde bu takımlara açılan 2.5 üst oranı 2.0-2.5 arasında oluyor. Oranı daha tatmin edici olan 3.5 üst ise 3.0-4.5 arası bir yüksek bir orana sahip olduğundan sürpriz kuponlar için idealdir.

Ayrıca Yüksek Oranlı Maç Bulma Taktikleri de bu konuda işinize yarayabilir.