Oranı Düşen Maçlar

Oranı düşen maçlar bahis alanında önemli bir yere sahiptir. Önemli oran düşülerini takip ederek bahisten iyi kazançlar elde edilebilir.

Günün oran değişikliklerini anlık olarak sayfamızdan takip edebilirsiniz. Oran düşüşleri otomatik olarak her 10 dakikada bir güncellenmektedir.

Sayfamızda canlı devam eden maçlar ile yeni başlayacak maçların oran düşüşleri sunulmaktadır.

14.08.2018 Tarihli Oranı Düşen Maçlar

Saat Maç 1 X 2
17:00 El Dakhleya - El Entag El Harby 2.98 2.84 2.95
2.48
19:00 FC Rudersdal - NB Bornholm 8.14
5.98
6.86
5.44
1.35
19:00 FC Kiffen - GrIFK Grankulla 4.60 3.76 1.70
1.62
19:00 Nakskov - Avarta 27.98
20.32
11.80
10.48
1.06
19:00 Bramdrupdam GIF - BiH Odense 3.39 4.18 1.89
1.79
19:15 ENPPI - Smouha SC 3.03
2.83
2.84 2.60
19:15 El Gounah - El Hodood 2.46 2.90 3.38
2.93
19:15 Petrojet - Al Masry 3.90 2.93 2.27
2.03
19:30 Vaalerenga 2 - Vidar 1.81
1.29
5.56 7.59
19:30 Dynamo Kyiv - Slavia Prague 1.97 3.42
3.26
5.26
4.07
19:30 Tours - Lens 4.30 3.63 2.29
1.78
20:00 Stroemmen - Sogndal 4.01 3.72 1.89
1.79
20:00 BATE Borisov - Qarabag FK 2.20 3.34
3.02
4.19
3.65
20:00 IF Sylvia - AFK Linkoeping 1.30
1.26
5.67 7.67
20:30 Baroka FC - Kaizer Chiefs 3.68
3.46
2.87 2.20
21:00 Laval - Clermont Foot 3.20 3.08 2.50
2.31
21:00 Auxerre - GFC Ajaccio 1.83
1.74
3.54 4.72
21:00 Rouen - Troyes 3.25
2.84
3.21 2.46
21:00 Dinamo Zagreb - FC Astana 1.81 3.80
3.55
5.20
4.41
21:00 Orleans - AS Beziers 2.36
2.08
3.20 3.59
21:00 Sochaux - Brest 2.55
2.43
3.14 2.95
21:00 Videoton FC - Malmoe FF 3.10 3.22
3.08
2.41
21:00 Chateauroux - Niort 2.15 3.23 3.85
3.39
21:00 AEK Athens - Celtic 2.75
2.48
3.04 3.06
21:00 Metz - Grenoble 1.77 3.45
3.29
6.34
4.98
21:00 Paris FC - AC Ajaccio 2.55 3.03 3.15
2.87
21:00 Leiknir Reykjavik - HK Kopavogs 4.09
3.61
3.69
3.42
1.90
21:00 Nancy - Red Star 2.08 3.30
3.10
4.44
3.76
21:15 KF Shkendija - Salzburg 8.99 4.67 1.44
1.36
21:30 Spartak Trnava - FK Crvena zvezda 4.22 3.44
3.17
1.97
21:30 Cebelitarık United FC - Lions Cebelitarık 1.59
1.41
4.68 5.65
21:30 Hearts U20 - Ross County 5.02
4.22
4.10 1.64
21:30 Haukar - Njardvik 1.91 4.01
3.77
3.49
3.28
21:45 Sheffield United - Hull City 1.90
1.69
3.78 4.90
21:45 Oldham Athletic - Derby County 5.13 3.98 1.72
1.62
21:45 Alfreton Town - Curzon 1.91 3.72
3.52
3.68
3.53
21:45 Valenciennes - Lorient 2.96
2.21
3.31 3.15
21:45 Annan Athletic - Celtic U20 2.68 3.79 2.61
2.20
21:45 Boreham Wood - Gateshead FC 2.03 3.60
3.31
3.58
21:45 Peterhead - Brechin City 1.86
1.62
3.93 4.47
21:45 Queens Park Rangers - Peterborough United 1.94 3.69 3.93
3.63
21:45 Leeds United - Bolton Wanderers 1.88
1.62
3.99 5.13
21:45 Slough Town - Weston Super Mare 2.06
1.86
3.68 3.59
21:45 - Ayr United 6.56 4.62 1.45
1.37
21:45 Bradford PA - Spennymoor Town FC 2.94
2.50
3.30 2.58
21:45 Concord Rangers - Dartford 3.10 3.29 2.59
2.16
21:45 Ebbsfleet United - Sutton United 2.31 3.60
3.29
2.95
21:45 Grimsby Town - Rochdale 3.85 3.45 2.09
1.96
21:45 Milton Keynes Dons - Charlton Athletic 2.81
1.72
3.77 5.05
21:45 Preston North End - Morecambe 1.32
1.22
5.97 13.16
21:45 Telford - Brackley Town 2.75 3.27
3.10
2.47
21:45 Barrow - Chesterfield 3.24
3.04
3.62
3.34
2.23
21:45 Stockport - Guiseley 2.04 3.62
3.43
4.03
3.25
21:45 Salford City - Halifax Town 1.86 3.49 4.33
3.94
21:45 St.Albans - Hampton & Richmond 2.33 3.52
3.31
3.33
2.78
21:45 Cambridge United - Newport County 2.11 3.34 3.67
3.47
21:45 Boston United - Nuneaton Town 2.09
1.87
3.27 4.01
21:45 East Thurrock United - Eastbourne Borough 2.57
2.27
3.55 2.72
21:45 Millwall - Gillingham 1.71
1.51
4.26 6.17
21:45 Eastleigh - Bromley 2.52
2.33
3.34 2.86
21:45 Scunthorpe United - Doncaster Rovers 2.37 3.42
3.27
3.94
3.00
21:45 Exeter City - Ipswich Town 4.00
3.62
3.67
3.42
2.03
21:45 Macclesfield Town - Bradford City 3.85 3.58 2.08
1.92
21:45 Port Vale - Lincoln 2.79 3.44
3.24
2.77
2.53
21:45 Maidstone - Leyton Orient 2.95 3.61
3.29
2.73
2.31
21:45 Truro City - Chippenham Town 2.50
2.36
3.64
3.44
2.67
21:45 Southend United - Brentford 3.86 3.67 2.10
1.89
21:45 Bristol City - Plymouth Argyle 1.68
1.48
4.36 6.49
21:45 Cowdenbeath - East Fife 5.08
4.06
4.08
3.55
1.76
21:45 Ashton United - York City 3.49
3.09
3.75
3.50
2.06
21:45 Staines Town - Farnborough 2.67 3.62 2.42
2.23
21:45 Blackpool - Barnsley 3.10 3.45 2.49
2.23
21:45 Dover - Havant and Waterlooville 2.26 3.62
3.35
2.98
21:45 Crewe Alexandra - Fleetwood Town 3.63
3.23
3.36 2.20
21:45 Tranmere Rovers - Walsall 2.59
2.45
3.31 2.85
21:45 Mansfield Town - Accrington Stanley 2.39
2.26
3.42 3.05
21:45 Hemel Hempstead - Hungerford Town 1.51
1.35
4.87 7.05
21:45 Hamilton Academical U20 - Clyde 3.26 3.77 2.02
1.91
21:45 AFC Fylde - Solihull Moors 2.08 3.66
3.35
3.34
21:45 Chorley - Southport 1.90 3.38 4.09
3.74
21:45 Maidenhead United - Wrexham 2.53 3.60
3.20
2.70
21:45 Livingston U20 - Forfar Athletic 4.01 4.16 1.71
1.65
21:45 Welling United - Billericay 3.96
2.43
3.65
3.33
2.64
21:45 Yeovil Town - Aston Villa 6.13 4.33 1.57
1.50
21:45 Shrewsbury Town - Burton Albion 2.40 3.45
3.15
3.04
21:45 Altrincham - FC United of Manchester 1.65
1.50
4.37 5.15
21:45 Edinburgh City - Albion Rovers 1.39 5.07
4.55
6.50
21:45 Braintree Town - Hartlepool United 2.54 3.61
3.31
2.61
21:45 Inverness CT - Dunfermline Athletic 2.34
2.13
3.37 3.01
21:45 Swindon Town - Forest Green Rovers 1.95 3.47 4.23
3.87
21:45 Rotherham United - Wigan Athletic 2.60
2.39
3.40 2.87
21:45 Oxford United - Coventry City 2.33 3.30 3.63
3.04
21:45 Carlisle United - Blackburn Rovers 5.91 4.25 1.72
1.53
21:45 Oxford City - Torquay United 2.83
2.45
3.24 2.69
21:45 Chester FC - Kidderminster Harriers 2.71
2.50
3.31 2.56
21:45 Harrogate - Barnet 2.54 3.58
3.25
2.66
21:45 Bath City - Gloucester City 1.80
1.58
3.95 4.92
21:45 Wimborne Town - Dorchester Town 2.16
1.71
3.88 3.97
21:45 Cheltenham Town - Colchester United 2.52 3.38 2.87
2.71
22:00 El Geish - Al Asyoty Sport 6.23 3.38 1.75
1.58