İlk Yarı Maç Sonucu İy/Ms 1/2 2/1 Maç Taktikleri

Her maçın en yüksek oranlı bahis seçeneği iy 1 / ms 2 ve iy 2 / ms 1 tercihleridir. İlk yarı maç sonucu 1/2 2/1 şeklinde maç bulmanın taktiklerini paylaşacağız.

İlk olarak bu tür maçlar için lig seçimi çok önemlidir. Seçeneğin kazanması için en az 3 gol olması gerektiğinden bol gollü geçen ligler kazanmak için uygun olacaktır.

İlk Yarı Maç Sonucu Taktikleri

İlk Yarı Maç Sonucu 1/2 2/1 için Uygun Ligler

  • Hollanda Ligleri
  • Norveç Ligleri
  • Avusturya Ligleri

En sık bu tür sonuçlarla karşılaşılan liglerdir. Ana ligler ve alt ligler buna dahildir.

Son yıllarda Türkiye ‘de de Süper Lig ‘de veya PTT 1.Lig ‘de her hafta en az 1 maç bu şekilde sonuçlanmaktadır. Bu konuda farklı spekülasyonlar olsa da biz için kazanma tarafına bakacağız.

İy – Ms 1/2 2/1 Doğru Maç Seçimi

Bu seçenekte kazanmak için iki tür takımların maçlarını seçmek gerekiyor.

  1. Güçlü Takım – Güçsüz Takım Maçları
  2. Maçları Gollü Geçen İki Takımın Maçı

Güçlü Takım – Güçsüz Takım Maç Seçimi

Bir tarafın ağır favori olduğu maçlarda sıkça favori takımın ilk yarıya yenik girip ikinci yarı maçı çevirdiğine şahit olmuşuzdur.

Çünkü güçlü takımlar (favori olan takımlar) ilk yarıyı geri de kapatsalarda ikinci yarı da maçı çevirebilecek güce, oyunculara ve tecrübeye sahip takımdır.

Diğer tarafta ise zaten oyuncu kalitesi ve kapasitesi sınırlı olan güçsüz takım ilk yarıya galibiyetle girip ikinci yarıda bir gol yediğinde moralman düşmekte ve maçı kaybedebileceği psikolojisine girmektedir. O andan sonrada güçlü taraf için maçı çevirmek çokta zor olmamaktadır.

Böyle maçlarda kuponlar da iy 1/2 – ms 2/1 tercihleri denenebilir.

Maçları Gollü Geçen Takımların Maç Seçimi

Savunmada sıkıntı yaşan ama gol atma da sorunu olmayan iki takımın karşılaşması her zaman bol gollü geçmeye adaydır. Gollü geçecek maçlar ise ilk yarı/maç sonucu olarak yüksek oran yakalamak için ideal maçlardandır.

Özellikle yukarıda belirttiğimiz liglerde bazı takımların maçları en az 4-5 gollü geçmektedir. 4-5 Golün olduğu maçta da iy 1/ms 2 – iy 2/ms 1 gibi sonuçlarla karşılaşma şansı diğer maçlara göre daha yüksektir.

Bol gollü geçen takımların maçlarına oynamak kazanma ihtimalinizi arttıracak etkenlerden biridir.

Oranı Düşen Maçlar 'ı takip edin daha kolay kazanın!
2 Mesajlar

Konuya Mesaj Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir