İlk Yarı / Maç Sonucu İy/Ms Maç Veren Bloglar

İlk yarı maç sonucu maç veren bloglar ile herkes en az bir kez karşılaşmıştır. Bunların bazıları tahmin amaçlı bazıları ise dolandırma amaçlıdır.

Bazıları güven maçı adı altında önceden ayarlanmış yazıların sadece içeriğini değiştirip sanki maçı maçtan önce paylaşmış gibi yayınlayıp takip edenleri kandırıyorlar. Bunları takip eden kişi bunu görüyor gerçek sanıyor ve sonraki maçı ücretli sattıkları için ücretle maç alıyor ancak sonuç hüsran.

İy/Ms Maç Veren Bloglar

İy/Ms Maç Veren Dolandırıcı Sitelere Dikkat

İy/Ms maç veren bloglar eğer sadece ücretsiz ise takip etmenizi öneririz. Yukarıdaki gibi önce kendine güvendirmeyi amaçlayıp sonra dolandırma amaçlı para isteyen sitelere dikkat ediniz.

Garanti, şikeli, kesin ibareli insanları kandırabilecek ifadeleri kullanan bu kişilerin ikinci amacı her zaman için parayla maç satmaktır. Parayla da sattıkları maçlar kazanmayınca bir tane bedava vereyim der, yine kaybeder, bir daha derken elinizdeki tüm paradan olursunuz.

Ücretsiz olarak maç paylaşan bloglar ise takip edilebilir, genelde onlarda 3-4 ay sonra maç takibi için para isteyebiliyor ancak onlar tahmin olarak paylaştıklarını belirtiyor. Analiz yaparak ilk yarı maç sonucu maç tahmininde bulunanların zararı yoktur. Ancak belirttiğimiz gibi dolandırıcılığın çok yaygın olduğu bu sektörde her işlemde dikkat edilmelidir, garanti maç gibi safsatalara inanılmamalıdır. Paralarınızı bu tür dolandırıcılara kaptırmamaya ve bunlara inanmamaya özen gösteriniz.

İlk Yarı / Maç Sonucu Maçları Kendiniz Bulun

Eğer sizde yüksek oranlı maç bulmak istiyorsanız kendiniz maçları analiz edebilirsiniz bunun gereken taktikleri daha önce paylaştık.

İy / Ms 1/2 2/1 şeklinde sonuçlanacak yüksek oranlı maçları bulmak için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlk Yarı Maç sonucu İy/Ms 1/2 2/1 Maç Taktikleri